До Православної Церкви України перейшло понад 140 парафій, лідером є Вінницька область
14:00 28.01.2019
254

Станом на 28 січня до Православної церкви України (ПЦУ) перейшло 142 парафіяльних храми УПЦ МП. Про це свідчать дані з карти переходів до ПЦУ з УПЦ МП, передає УНН з посиланням на дані Релігійної інформаційної служби України.

Зокрема, за даними карти 26 січня до ПЦУ перейшли чотири парафії – Церква Святої Покрови с. Ковпита Чернігівської області, Церква Святої Покрови с. Сарата Одеської області, Церква Святої Покрови с. Бобичі Волинської області, Спасо-Преображенська церква с. Лука-Мелешківська Вінницької області.

За 27 січня до ПЦУ перейшли у Чернівецькій області – Церква Успіння Пресвятої Богородиці с. Васловівці, Церква Покрови Пресвятої Богородиці с. Ясени та Церква святого Архистратига Михаїла с. Задубрівка; у Рівненській області – Церква Різдва Богородиці с. Іванє, Свято-Михайлівська церква с. Збуж, Церква Покрови Пресвятої Богородиці с. Мала Любаша та Хрестовоздвиженська церква с. Копиткове; у Волинській області – Свято-Покровська церква с. Серхів, Церква Святого Юрія с. Піски, Свято-Дмитрівська церква с. Журавники, Церква Святої Казанської божої матері с. Садів, Церква Трьох Святителів с. Тельчі та Михайлівська церква с. Топилище.

Картинки по запросу пцу

За минулу добу до ПЦУ також перейшли Церква святої Катерини у місті Київ, Церква Покрови Пресвятої Богородиці Закарпатської області, Церква Покрови Пресвятої Богородиці с. Бондарівка Житомирської області та церква с. Юхимівці Хмельницької області.

Нагадаємо, Вінниччина займає перше місце в Україні за кількістю парафій, які приєдналися до нової Православної церкви України.

Читайте також