У Стокгольмі звільнили з ув'язнення 41-річного чоловіка.Його протягом 30 років тримала в ізоляції власна мати
17:10 04.12.2020
258

У Стокгольмі звільнили з ув'язнення 41-річного чоловіка. Його протягом 30 років тримала в ізоляції власна мати

Коли чоловіка виявили, він виглядав вкрай хворим: у нього були відсутні зуби, а ноги були покриті глибокими виразками.

Шведська поліція заарештувала 70-річну жительку Стокгольма, яка майже 30 тримала свого сина під замком. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

Сестра потерпілого розповіла телеканалу Svt, що переїхала від матері в підлітковому віці і з тих пір не бачила брата. За словами жінки, вона безуспішно намагалася бити тривогу, коли мати назовсім забрала дитину зі школи, коли тому було 11-12 років.

29 листопада літню жінку доставили в лікарню, тоді її дочка і вирішила провідати 41-річного брата. Двері в квартиру виявилася незамкненими, жінка зайшла всередину і виявила, що житло в поганому стані: там було темно, пахло сечею і гниллю, всюди був бруд і пил.

На її «привіт» ніхто не відгукнувся, але вона почула звук з кухні. У темному кутку приміщення сидів її брат, світло від вуличної лампи через вікно висвітлював його тіло і покриті виразками ноги. Побачивши сестру, чоловік знову і знову шепотів її ім'я, явно дізнавшись родичку навіть через стільки років. Однак його мова була невиразною, у чоловіка були відсутні майже всі зуби.

Постраждалого доставили в лікарню і прооперували. Після цього його мати була затримана. Їй загрожує до десяти років в'язниці, якщо її визнають винною в незаконному позбавленні волі, але вона все заперечує.

Шведська газета Expressen пише, що всі ці 28 років мати тримала в сина в ізоляції. Поліція поки не дає офіційних оцінок.

Сестра чоловіка розповіла, що психічні проблеми у її матері почалися після смерті першого сина. Коли вона знову народила, то назвала хлопчика ім'ям загиблого, вона немов хотіла замінити другим сином померлого немовляти і надмірно опікала його.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також