Кличко відкрив новий громадський простір і фонтан на Арсенальній площі
11:02 02.09.2021
1062

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті нового громадського простору на Арсенальній площі, яку відреставрували в рамках проекту A-Station. Також на площі встановили фонтан з підсвіткою.

«Цього року приміщення Київської фортеці та Микільської брами нарешті стануть доступними для киян. Відреставровані за архівними документами, вони “оживуть” і доповнять історичну картину цього місця, – зазначив мер. – Фасад, як бачите, знову став жовтим. І реставратори відновили не тільки його, а й цінні фрагменти брами. Наприклад, голови левів на дверях та колони, які раніше прикрашали в’їзд в місто», – наголосив Кличко.

На одній з найстаріших площ міста також створили безбар’єрний простір, озелененили територію та оновили вуличне освітлення. Тут можна тепер гуляти, відпочивати, приємно проводити час.

«І я радий, що в Києві з’являється все більше таких привабливих локацій. Невдовзі ми відкриємо другу чергу оновленої Пейзажної алеї. Дуже гарно там буде. А минулого тижня відкрили повністю парк на Троєщині. Понад 9,5 гектарів сучасної і комфортної зони відпочинку. Продовжуємо оновлювати інші парки і сквери та створювати громадські простори. А тут ми ще сьогодні відкриваємо “сухий” фонтан. Гарний і з підсвіткою», – підкреслив Віталій Кличко.

На честь відкриття оновленої Арсенальної площі відбувся концерт, зокрема, за участі композитора Євгена Хмари. А також 3-D шоу на стінах Микільської брами.
Мер подякував соціально-відповідальному бізнесу, що, разом з містом, взяв участь у проекті, метою якого є реставрація та редевелопмент історичних корпусів колишнього заводу «Арсенал», будівлі військової комендатури та Микільської брами. Зокрема, компаніям «А-девелопмент» та UDP.

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також