Кличко показав, як облаштували новий літній вольєр для улюбленця відвідувачів Київзоо – горили Тоні
13:02 08.08.2021
1151

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook оприлюднив відео про те, як у київському зоопарку облаштували новий  вольєр для  улюбленця відвідувачів – горили Тоні.

«Ми продовжуємо оновлювати столичний зоопарк. І робимо все, аби зробити життя його мешканців комфортним і наближеним до природних умов, – зазначив мер. – Наприклад, для горили, улюбленця відвідувачів, Тоні облаштували новий  вольєр на відкритому просторі. Тоні вже похилого віку – йому скоро виповниться 47 років. І будь-які нововведення для нього мають відбуватися поступово», – підкреслив у дописі до відео Кличко.

Тому спочатку здійснили моніторинг стану здоров’я горили. Для цього два рази спеціально до Тоні приїжджали найкращі європейські фахівці з Інституту ветеринарії дикої природи і зоопарку імені Лейбніца, що у Берліні. Вони надали рекомендації щодо змін в раціоні Тоні й поради з організації його вигулу на відкритому повітрі.

«Новий вольєр – дуже просторий та максимально наближений до природного середовища. А поки Тоні вивчатиме та обживатиме літне приміщення, його зимове помешкання капітально відремонтують та облаштують. Приходьте в Київзоо подивитися, як Тоні облаштовується на новому місці!», – написав Віталій Кличко.

 

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також