Президент ЗАЕС повідомляє, що окупанти можуть залишити електростанцію
16:51 27.11.2022
301

"Енергоатом" протягом останніх тижнів фіксує ознаки того, що військові рф можуть збиратися покинути атомну станцію, - повідомив президент НАЕК Петро Котін. "Таке враження, що вони збирають валізи і крадусь все, що можуть знайти", - сказав Котін.

У російських ЗМІ також почала з'являтися велика кількість публікацій про те, що Запорізьку АЕС можна залишити. Зокрема, пропонується передати станцію під контроль МАГАТЕ.

Проте, за словами Котіна, наразі зарано говорити про те, що військові їдуть з ЗАЕС.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також
В Укрaїну повернули тілa 522 зaгиблих
Хроніки війни
11:31 19.06.2026
В Укрaїну повернули тілa 522 зaгиблих