Окупанти поцілили в лінії електропередач в Херсоні, де тільки відновили електропостачання
12:11 27.11.2022
331

Ворог продовжує нищити енергетичну інфраструктуру Херсона.

Щойно рашисти поцілили в лінії електропередач, які живлять місто. Фахівці Херсонобленерго вже працюють над їх відновленням. Про це повідомив голова області Ярослав Янушевич.

Нагадаємо, що всього через два тижні після звільнення Херсона у місті почало з’являтися світло.

Це при тому, що росіяни практично знищили енергетичну інфраструктуру міста.

Вчора поетапно почали підключати до електропостачання побутових споживачів. Близько 5% херсонців уже мали світло в своїх оселях.

Читайте також
В Укрaїну повернули тілa 522 зaгиблих
Хроніки війни
11:31 19.06.2026
В Укрaїну повернули тілa 522 зaгиблих