Сєверодонецьк повністю під окупацією рф, з «Азоту» почали виходити цивільні – ОВА
21:00 25.06.2022
309

У Сєверодонецьку Луганської області російські загарбники призначили свого "коменданта". З мешканцями міста, які вийшли з укриттів на заводі "Азот", знімають пропагандистські відео, - про це в ефірі телемарафону повідомив керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

"Місто уже повністю під окупацією російської федерації. Намагаються запроваджувати свої порядки. Наскільки мені відомо, призначили якогось "коменданта", який збирає якийсь "актив", - розповів очільник міста.

Водночас Стрюк зазначив, що місто настільки зруйноване обстрілами, що людям важко буде виживати в ньому. Утім, за його словами, у міській лікарні було заздалегідь сформовано запас найнеобхідніших медикаментів і є можливість надавати допомогу в екстрених випадках.

Щодо людей, які перебували в укриттях заводу "Азот", Стрюк розповів, що вони почали залишати територію підприємства.

"Частково вони вже залишають територію Азоту, виходять... З ними знімають пропагандистські ролики. Ці люди пережили майже три місяці в укриттях, підвалах, їм складно емоційно, психологічно. Наразі вони потребують допомоги - і медичної, і психологічної", - зауважив керівник ВЦА.

Зараз виїхати з міста можна тільки в бік окупованих росією територій, евакуація через лінію зіткнення неможлива, додав Стрюк.

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також