Над Одещиною збили дві російські протикорабельні ракети типу "Онікс"
18:00 26.06.2022
342

Ракети випущено із берегового ракетного комплексу "Бастіон" з території тимчасово окупованого Криму.

Під прикриттям грози ворог атакував Одещину двома протикорабельними ракетами типу "Онікс", випустивши їх із берегового ракетного комплексу "Бастіон", з території тимчасово окупованого Криму. Але сили протиповітряної оборони напоготові у будь-яку годину за всілякої погоди: обидві ракети знищено на підльоті до Одеси", - сказано в повідомленні.

Також у повідомленні командування зазначають, що обстановка в зоні відповідальності сил оборони півдня складна, але контрольована.

"Противник продовжує ведення бойових дій переважно шляхом вогневого впливу на наші підрозділи з метою недопущення перегрупування військ, тим часом намагається укріплювати нові оборонні рубежі. По наших позиціях на Херсонщині серед ночі парою ворожих винищувачів Су-35 було випущено 2 ракети, а позиції на Миколаївщині ворог атакував "Смерчем" на світанку. Втрат немає", - йдеться у повідомленні.

Так, ранком у передмісті Миколаєва підрозділами протиповітряної оборони знищений безпілотний літальний апарат навідного оперативно-тактичного рівню, яким ворог проводив повітряну розвідку та наведення артилерії на обласний центр.

 

Автор: Кароліна Адамчук
Читайте також