ЗМІ: Мелінда Гейтс не претендуватиме на аліменти при розлученні з чоловіком
18:34 04.05.2021
357

Таблоїд TMZ опублікував заяву про розлучення, подану дружиною засновника Microsoft.

Мелінда Гейтс не претендуватиме на аліменти при розлученні з чоловіком Біллом Гейтсом, засновником корпорації Microsoft. Про це повідомляє видання TMZ з посиланням на копію заяви про розлучення.

За даними видання, у подружжя немає шлюбного договору, а в своїй заяві Мелінда Гейтс просить суд визнати їх шлюб «безповоротно розірваним» і відмовляється від підтримки з боку чоловіка. Заяву про розірвання шлюбу підписав і Білл Гейтс.

Всі питання по розділенню майна вирішать за раніше підписаною угодою про роздільне проживання. Як зазначає видання, цієї угоди немає в заяві, проте факт її підписання говорить про те, що пара вже деякий час проживала окремо.

Попередньо дату судового засідання призначили на 22 квітня 2022 року, однак, найімовірніше, шлюб буде розірвано раніше, без рішення суду.

3 травня в твіттері Білла Гейтса з'явилася спільна заява мільярдера і його дружини Мелінди про розлучення після 27 років шлюбу. У повідомленні зазначено, що пара прийняла рішення «після довгих роздумів і великої роботи над відносинами».

У шлюбі у 65-річного Білла Гейтса і 56-річної Мелінди народилися троє дітей: дочки Дженніфер і Фібі, а також син Рорі. Пара познайомилася в 1987 році, коли Мелінда Френч почала працювати в Microsoft. У 1994 році вони одружилися.

Зараз Forbes оцінює статок Білла Гейтса в $124 мільярди, бізнесмен займає четверте місце в списку найбагатших людей планети. У 2020 році журнал поставив Мелінду Гейтс на п'яте місце в списку найвпливовіших жінок світу.

 

Читайте також