Побитий Дзідзьо з лікарні заявив, що може втратити слух
16:00 31.12.2018

Співак Михайло Хома, він же Дзідзьо, лідер гурту "DZIDZIO" проведе новорічні свята в лікарні, де медики боротимуться за порятунок його слуху.

Про це артист, який днями став жертвою побиття у Києві, розповів у своєму Facebook та Instagram.

Він навіть додав моторошне відео, на якому можна побачити розрив барабанної перетинки, що стався в Дзідзьо від удару по голові.

"...Лікар діагностував у мене розрив барабанної перетинки лівого вуха. І сьогодні зранку я почуваюся гірше. Тому лікар наполіг на госпіталізації. Я знаходжуся в лікарні і змушений буду провести тут всі Новорічні свята", - поділився Михайло.

Співак перепросив за те, що він і його команда змушені скасувати всі заплановані концерти щонайменше на місяць, зокрема корпоративні виступи у новорічну ніч.

"Для мене як для музиканта в першу чергу є важливим мій слух, який я можу втратити", - додав Дзідзьо.

Нагадаємо, в нападі співак звинувачує такого собі Михайла Мішкова. На його думку, цей чоловік перебуває у змозі з екс-учасником гурту "DZIDZIO" Олегом Турком, який буцімто продав йому 25% компанії.

Зі слів Дзідзьо, те, що відбувається, є рейдерством. Перед нападом, у якому, крім Мішкова, брали участь "восьмеро людей неслов’янської зовнішності", музикантові та його колегам буцімто надходили погрози.

Тим часом Мішков уже теж встиг побалакати з журналістами. Він розповів "ТСН", що в цьому конфлікті він сам є постраждалою стороною.

Чоловік звинувачує "DZIDZIO" в несплаті податків та каже, що йому, як законному власникові 25%, не дають ознайомитися з документами проекту.

"Виходить, що вони беруть за концерти готівку, отримують дотації від держави, виводять гроші через підставних осіб. Вони від мене переховувались, я викликав поліцію неодноразово, від мене морозились", - зазначив Мішков.

"І тут я побачив в Інтернеті, що Хома проводить прямий ефір на радіо. Я під'їхав до нього, він вискочив як навіжений, кричав "які відсотки, нащо мене штовхати". Набігла якась масовка, жінка кричала якась, що викличе поліцію. Я кажу: "Я вже поліцію викликав, але я приїхав до вас з мировою пропозицією, давайте розберемось і я допоможу зробити ваш проект кращим". Він лише говорив, що викличе поліцію", - такою є версія чоловіка щодо подій 28-го грудня.

Мішков додав, що отримував телефонні погрози, що подає заяву до поліції і що має намір довести, що "Михайло Хома – злочинне угрупування".

Нагадаємо, раніше говорилося, що нападників на Михайла Хому було троє, і що музикантові завдали "щонайменше один удар по обличчю".

Джерело: ТаблоID

Читайте також