Оля Полякова жорстко проїхалась по Кім Кардашьян
17:21 02.05.2019
252

Українська співачка виставила у своєму фотоблогу світлину всесвітньовідомої зірки реаліті-шоу про однойменне сімейство.

Оля Полякова не стрималася від висловлення своєї думки про недавній образ Кім Кардашьян.

Полякова опублікувала у своєму Instagram фото Кім зі словами «Ну як це може подобатися, як це може бути модно, і ще й диктувати моду???»

https://www.instagram.com/p/Bw9HhhBHULQ/?utm_source=ig_embed

До порції хейтспічу Полякова також додала хештег #этодолженктотосказать. Така поведінка зірки обурила фоловерів, і вони не забарились з коментарями, згадавши Олі кокошники та її власну п’яту точку та манеру фотографуватись:

  • «Оля, я тебе дуже поважаю, але дуже тебе прошу: не треба нікого засуджувати. Всі різні, смаки у всіх різні і думаю, ні ти, ні я, ні вона не може подобатися всім. І якщо тебе так виставлять і поч17нуть обговорювати теж буде не приємно. Це не гарно з твого боку, що ти опускаєшся до рівня базарної баби. Я завжди вважала тебе розумною і мудрою, але принижувати людей».
  • «У неї п'ята точка свого роду візитна картка, як кокошник у деяких, який теж не всім може подобатися. Як кажуть: на смак і колір».
  • «Ви, Олю, мене вибачте, але у вас п'ята точка теж не супер, але ви фото в оголеному вигляді виставляєте. Так чому ж вона не може її виставити? Комусь такі подобаються, комусь такі, як у вас».

Сама Кім цю ситуацію поки не коментує та навряд чи буде взагалі. Відкритим залишається питання про те, чи є сенс так чинити.

Читайте також