У Франції поліція припинила оргію на 100 чоловік. Їх оштрафували за відсутність масок і порушення соціальної дистанції
21:00 01.02.2021
263

У Парижі поліцейські припинили масову оргію і оштрафували її учасників за порушення комендантської години та інших обмежувальних заходів проти поширення коронавірусу. Про це повідомляє Daily Mail.

Увечері в п'ятницю, 29 січня, поліцейські прийшли на склад, який орендували учасники оргії. У заході брали участь близько 100 осіб.

Джерело, знайоме з розслідуванням, зазначило, що учасники оргії порушили комендантську годину і у них також «були проблеми з масками і соціальною дистанцією».

Порушники не зробили ніякого опору поліції. Після рейду було затримано трьох осіб, які ймовірно є організаторами оргії, близько 100 осіб оштрафували за недотримання антиковідних правил. Крім того, учасникам вечірки повинні були надати інформацію з питань базового статевого виховання. Поліцейські також вилучили аудіоапаратуру і алкоголь.

У Франції дозволені масові секс-вечірки, учасники якої вступають в статеві відносини з обопільної згоди, однак в період карантину такі заходи заборонені.

Комендантська година діє у Франції з 16 січня. Закрито всі ресторани, театри, музеї та інші заклади.

В даний час число заражених коронавірусом у Франції перевищило 3,2 мільйона чоловік. Щодня в країні виявляють близько 20 тисяч нових випадків.

Автор: Маргарита Грабова
Читайте також