Шість важливих порад для жінок під час сексу
16:28 04.10.2016
255

Як пишуть зарубіжні ЗМІ, по-перше мова йде про плаксивих дівчат. Експерти радять жінкам ніколи не плакати в ліжку з чоловіком. І навіть незалежно від того, чим викликані сльози: радістю чи горем. Не треба плакати ні до, ні під час, ні після сексу. Чоловіків це сильно лякає і відвертає.

Також, радять учені, жінкам не варто видавати ніяких тварин криків. Стогін (або подібні до них звуки) - не в рахунок. Головне, щоб чоловік з закритими очима знав, що поруч з ним жінка, а не миша і не тигриця.

По-третє, практично всі чоловіки ображаються, якщо жінки їм відмовляють в анальному сексі, так як переважна більшість представників сильної статі мріє про це. Причому це може бути не анальний секс з "проникненням", а навіть лише гра і ласки, в яких чоловікові не варто відмовляти. Варто поспілкуватися з вашим хлопцем про це.

Крім того, чоловіки сильно не люблять, коли жінки калічать їх під час сексу (звичайно, якщо вони не мазохісти). Пощипування і легке дряпання - так, але укуси і сліди нігтів - ні.

По-четверте, жінкам не рекомендується змушувати чоловіків просити їх про щось. Якщо жінки самі знають, що саме хочуть їх партнери, необхідно робити це самим.

По-п'яте, не варто кликати свого статевого партнера "таточком", "сонечком", "дядечком" : навряд чи чоловік оцінить настільки родинні почуття по відношенню до себе.

Також експерти радять, ніколи не застосовувати силу по відношенню до чоловіка, якщо партнер сам про це не просить жінку. Адже, як відомо, традиційно чоловік не виносить, коли над ним домінують, і рано чи пізно може просто зникнути з життя жінки-диктатора.

 

Читайте також