Секс у відпустці: курортні романи за знаком Зодіаку
21:49 11.08.2017
257

Для кого курортний роман - необхідність, а який знак Зодіаку любить фліртувати з обслуговуючим персоналом, - пише Тochka.net.

Пропонуємо тобі дізнатися, що ж кажуть астрологи про кожний знаку Зодіаку щодо курортних романів. Порівняємо з власного досвіду?
 • Дівчина-Водолій
Гороскоп на 2017
Дівчата-Водолії найчастіше воліють подорожувати без компанії, насолоджуючись свободою і незалежністю. Ідеальний варіант для флірту у відпустці або курортного роману - це хто-небудь з обслуговуючого персоналу, в ідеалі - бармен.
 • Дівчина-Овен
Гороскоп на 2017
Жінки-Овни ніби створені для курортних романів - вони більше всіх відкриті для всього нового і прагнуть змін. Зміна вражень - головна складова відпустки дівчини-Овна. На відпочинку вони змінюють залицяльників, як рукавички і буквально колекціонують побачення.
 • Дівчина-Рак
Гороскоп на 2017
Романтична дівчина-Рак - це та, хто обов'язково закохається в партнера по курортному роману, і приїхавши з відпустки ще довго не зможе викинути його з голови. Морально вона навіть може бути готова провести з ним решту свого життя. Розбите серце практично забезпечено.
 • Дівчина-Козеріг
Гороскоп на 2017
Козероги, на відміну від Раків, чітко розуміють різницю між любов'ю і сексом, тому з розбитим серцем дівчина-Козеріг з відпустки не повернеться. Можливо, поруч з нею буде не вистачати романтики, зате і з сексом тягти не доведеться - відпустка не вічна.
 • Дівчина-Близнюки
Гороскоп на 2017
Подвійний знак Близнюків, які можуть бути абсолютно різними, живе за принципом "Нехай сьогодні буде рятувальник на пляжі, а завтра - господар готелю". Якщо вона поставить мету досягти конкретного чоловіка, може витратити всю відпустку на полювання за об'єктом. І в підсумку таки доб'ється його.
 • Дівчина-Лев
Гороскоп на 2017
Горді Левиці люблять, щоб чоловік завойовував. Нехай навіть це буде тривати цілу відпустку, і до повноцінного роману не призведе. Але якщо вже кавалер западе їй в серце, то дівчина-Лев пірнає в любовну історію як у вир з головою. Дуже часто курортні романи у цих дівчат тривають і після відпустки і переростають у серйозні стосунки.
 • Дівчина-Терези
Гороскоп на 2017
Терези у відпустці кокетують і фліртують мало не з кожним зустрічним. Ці дівчини можуть здатися легковажними, проте далі флірту справа зазвичай не заходить. Вони розуміють, що курортний роман навряд чи закінчиться весіллям, тому не вважають за потрібне розмінюватися на швидкоплинні інтрижки.
 • Дівчина-Риби
Гороскоп на 2017
Курортний роман - це мало не найголовніша причина для Риб поїхати у відпустку. Це дівчини, для яких такі важливі нові емоції та враження, метелики в животі і красиві засмаглі чоловіки на тлі моря. Відносини можуть після відпустки перерости в роман в звичайному житті або ж в дружбу.
 • Дівчина-Скорпіон
Гороскоп на 2017
Дівчата-Скорпіони часто люблять секс з інтелектуалами, але не завжди розуміють, що на курорті навряд чи знайдеться той самий "Ейнштейн". Тому відпочивати, швидше за все, доведеться без курортного роману. Зате нафліртуватися в пошуках потрібного партнера Скорпіон зможе вдосталь.
 • Дівчина-Телець
Гороскоп на 2017
Принципові дівчини-Тельці зазвичай не заводять курортних романів, а про секс, яка не виллється в відносини, і зовсім не думають. Ці дівчини їдуть у відпустку не за фліртом, а за відпочинком з друзями або другою половинкою.
 • Дівчина-Діва
Гороскоп на 2017
Діви по природі трохи занудні, і все у них розкладено по поличках. Спонтанність - це не фішка цих дівчат, тому раптовий курортний роман або просто секс для них - рідкість. Однак якщо Діві хтось сподобається, то вона не заспокоїться, поки його не завоює.
 • Дівчина-Стрілець
Гороскоп на 2017
Ці дівчини користуються успіхом у чоловіків на курортах - адже вони спортивні, активні, у всьому беруть участь і завжди в доброму гуморі. До курортних романів відносяться з легкістю, так само легко забувають своїх партнерів по приїзду додому.
Читайте також