6 найгірших фраз після сексу
21:00 18.01.2022
1160

Якщо ти не знаєш, з чого розпочати розмову після сексу, ми навряд чи підкинемо тобі пару розумних ідей. Хоча б тому, що ти, швидше за все, краще за нас знайомий з дівчиною, з якою опинився в ліжку. А ось про що краще навіть не заїкатися, розповімо із задоволенням. Для твого ж добра.

Перший секс часто може стати останнім. Отже, якщо ти налаштований на продовження банкету, тобі варто знати стоп-слова, які перетворять твої надії на подальше постільне спілкування на черепки. Ну а де знають про секс більше, ніж у компанії з виробництва секс-іграшок? Фахівці однією з таких і назвали кілька фраз, які тобі краще викинути зі свого постільного лексикону.

 1. «Скільки я тобі винен?»

Навіть як жарти не надумай ставити таке питання. Секс та короткі хвилини після нього до повернення до звичного життя — не зовсім той випадок, коли треба балагурити, каламбурити та іронізувати. Можеш потренуватися в подібних гуморесках перед дзеркалом у ванній, але вони повинні в цій ванній і залишитися. Не несіть їх у ліжко. Особливо якщо розраховуєш на якесь продовження. Уяви, що таке питання задають тобі, і спробуй вигадати екстравагантну відповідь за пару секунд.

2. «Я не можу знайти презерватив»

Враховуючи, що ти вимовляєш цю фразу після сексу, можна зрозуміти, де залишився втратинка. Це найгірший кошмар будь-якої дівчини. Ну після тієї ситуації, коли ти відмовився знайомитися з батьками. Але такі слова не лише злякають, а й змусять її втекти до аптеки. Або вона змусить тікати в аптеку тебе. А воно тобі треба?

3. "Так швидко!"

А це найгірша фраза, яку може вимовити дівчина. І нехай ти чуєш її не вперше, звикнути до такого приниження неможливо. Але, так і бути, якщо дівчина тобі таке сказала, можеш у відповідь поставити їй це питання з першого пункту.

4. "Зробимо селфі?"

Документувати кожен свій крок, щоб залишити чіткий слід в історії, і так не найкраща витівка, а коли ти несеш цю чортовину в ліжко, ми не знаємо, що тебе взагалі може врятувати. Від такого гріха не очистить навіть Геєна вогненна. Позувати для фото відразу після сексу - остання справа, якою захочеться зайнятися після сексу. 

5. Що за запах?

Містер гуморист, особиста гігієна — це не те, з чого можна жартувати. Та навіть якщо ти ставиш це питання з усією серйозністю. Це делікатна тема, і вона може бути дуже болісною. Так що краще промовчи або почни грати у «міста».

6. «Думаю, я закоханий у тебе»

Якщо тобі здається, що найкращий час для першого освідчення в коханні – це миті після першого сексу, подумай ще раз. Така фраза тільки внесе сум'яття та елемент незручності до спальні (або де ти там збираєшся додати нотку романтики). Бути емоційним після сексу - це одне, а освідчення - зовсім інше (цитати великих людей). Зізнатися у коханні після сексу можна, якщо ви вже у стосунках. 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також