Новорічний корпоратив ДФС обійшовся в мільйон гривень
16:28 05.01.2017
254

Новорічний корпоратив співробітників Державної фіскальної служби (ДФС) обійшовся в 1 млн грн, йдеться в сюжеті програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

У розпорядженні ДФС був окремий павільйон № 7 на території національного комплексу «Виставка досягнень народного господарства» (ВДНГ), заходити в який дозволяли за списками. Оренда такого павільйону коштує близько 50 тис. грн на добу, ще 25 тис. грн – додаткові орендні кошти за час, необхідний для декорування приміщення.

Для податківців влаштували окремий спеціальний випуск відомого новорічного 3D-шоу «Вартові мрій». Вартість квитків на захід від 200 до 2000 гривень за відвідувача в новорічний сезон і 200-1000 гривень із 6 січня. Для розрахунку використовувалася середня вартість квитка – 1,5 тис. грн.

Розважав фіскалів народний артист України Олександр Пономарьов. Виступ Пономарьова на корпоративному заході учасники шоу-ринку оцінюють приблизно в 6-7 тис. доларів.

Харчування забезпечили силами кейтерингу. Мінімальне замовлення такого обслуговування від 150 грн на одну людину. Отже, частування коштувало щонайменше 150 тис. грн.

Загальна вартість заходу становить близько мільйона гривень. Схожу цифру підтвердили програмі і джерела в ДФС. За словами співробітника служби, близько 10% вартості заходи покрили відвідувачі, решту – профспілкові органи ДФС.

Читайте також