У Кривому Розі пожежні в останню мить врятували жінку від загибелі
18:00 20.03.2019

20 березня о 01:55 до Служби порятунку «101» надiйшло повiдомлення про пожежу у однiй з квартир багатоповерхiвки по вулицi Володимира Терещенка Тернiвського району мiста Кривий Рiг.

За вказаною адресою направлено черговi вiддiлення 11, 12 та 16 державних пожежно-рятувальних частин 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управлiння ДСНС України у Днiпропетровськiй областi.

Прибувши на мiсце, рятувальники встановили, що з дверей квартири, розташованої на третьому поверсi 5-поверхового житлового будинку, йде дим.

За допомогою спец обладнання (шанцевого iнструменту) спiвробiтники ДСНС швидко потрапили всередину помешкання.

В однiй з кiмнат квартири рятувальники виявили жiнку, що мiцно спала. Розбудивши її, вогнеборцi допомогли жiнцi покинути задимлене помешкання.

Врятовану власницю квартири, 1967 року народження, оглянули спiвробiтники швидкої медичної допомоги. Жiнка вiдмовилась вiд госпiталiзацiї. Її фiзичний стан медики класифiкували як задовiльний.

Завдяки швидким та професiйним дiям рятувальникiв вдалось уникнути розповсюдження займання.

Пожежу локалiзовано о 02:11 та лiквiдовано о 02:12.

Вогнем пошкодженi вхiднi дерев’янi дверi всерединi квартири на площi 2м.кв.

До гасiння займання залучено 10 чоловiк особового складу та 3 одиницi пожежно-рятувальної технiки Головного управлiння ДСНС України у Днiпропетровськiй областi.

Причина пожежi встановлюється правоохоронними органам.

За матерiалами ВК ГУНП у Днiпропетровськiй областi

Читайте також