У серпні в Україні розпочне роботу е–ТТН
13:30 31.01.2023
295

Із 1 серпня в Україні почне роботу е–ТТН, повідомив голова Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Мустафа Найєм.

Електронні товаро-транспортні накладні вводять для того, щоб бізнес міг відмовитись від паперових товарно-транспортних накладних на користь електронних документів.

«Ми точно розуміємо, що е–ТТН зробить ринок вантажних перевезень прозорішим, менш корумпованим. Для бізнесу використання електронних накладних буде дешевшим за паперові. І загалом – це перший крок до впровадження міжнародних документів – e–CMR», – прокоментував Найєм.

За його словами, вже є провайдери електронного документообігу, які пройшли тестування і можуть взаємодіяти з системою. Тестування мають почати вже на цьому тижні, бізнес закликають долучатися.

Електронні накладні мають пришвидшити й спростити логістичні процеси у сфері вантажних перевезень. У грудні 2022 року систему е–ТТН почали тестували провайдери електронного документообігу, а у січні обіцяли долучити відправників, одержувачів і перевізників вантажів. Більше інформації можна знайти на сайті.

Автор: Богдана Валігура
Читайте також