Ваговий контроль в Одеському порту здійснюється на високому рівні
10:28 27.06.2017
256

23 червня в Міністерстві інфраструктури під головуванням заступника міністра Юрія Лавренюка та за участі керівника Укртрансбезпеки Михайла Ноняка, представників Укравтодору, АМПУ та морських портів України відбулася міжвідомча нарада з питань вагового контролю. На нараді обговорювалося проблемні питання здійснення габаритно-вагового контролю на території морських торгівельних портів України.

Незважаючи на велику кількість зауважень та критики, які висловлювалися Ю.Лавренюком на адресу представникам портів, на роботу Адміністрації Одеського морського порту не було нарікань. Так, за останній рік (з 29.07.2016 р. до 25.06.2017 р.) на території ОФ ДП «АМПУ» було перевірено 865 автомобілів з підозрою на порушення габаритно-вагових параметрів, з яких складено та надано копії документів до Укртрансбезпеки на 621 автомобіль.

На нараді було дано низку протокольних доручень для посилення габаритно-вагового контролю. За результатами наради керівник Адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук зазначив:

-Ми розуміємо, що здійснення габаритно-вагового контролю в портах є питанням загальнодержавного значення і усвідомлюємо його важливу роль для збереження наших доріг. Тому ми намагаємося організувати цей процес в Одеському порту на високому рівні. Особливу увагу при здійсненні даних заходів ми будемо приділяти зараз, адже влітку висока температура повітря позначається на руйнуванні доріг та портових під’їзних шляхів. В цей же час в наш порт надходитиме зерно нового урожаю. Тому звертаємо увагу перевізників на обов’язковість дотримання вимог законодавства щодо перевантаження автомобілів. Варто зауважити, що в Одеському морському порту налагоджена оперативна взаємодія із представниками Укртрансбезпеки та існує повне розуміння необхідності вагового контролю з боку перевізників і портових операторів.

Джерело:   прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 
 
Читайте також