Найбільший віртуальний мобільний оператор приходить в Україну
17:40 17.05.2017

Найбільший у світі віртуальний оператор мобільного зв'язку LycaMobile готується до входу на український ринок.

Минулого тижня в Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, відбулася зустріч з представниками цієї компанії, а також Укртелекому та Тримобу, пише Liga.net.

"LycaMobile планує підписати з мобільним оператором Тримоб партнерську угоду", - повідомило джерело видання.

Інформація співрозмовника підтвердилася. У прес-службі Укртелекому сказали, що компанія розглядає варіант розвитку Тримоба у співпраці з LycaMobile.

"Однак деталей переговорів на даному етапі ми не розголошуємо", - додає директор з корпоративних комунікацій оператора Михайло Шуранов. Голова НКРЗІ Олександр Животовський підтвердив, що зустріч дійсно мала місце.

"Їм потрібна консультація щодо формату співпраці. Точніше, технічним та юридичним особливостям. В цьому і розбираємося", - уточнив він.

В кінці 2015 року компанія почала консультації з НКРЗІ. Але знайти партнерську мережу все ще не вдавалося. Українська "велика трійка" (Київстар, МТС Україна (Vodafone) і lifecell) не практикують здачу в оренду інфраструктури віртуальним гравцям.

Що стосується Тримоб, то цей актив Укртелекому ще зовсім недавно міг стати предметом поглинання МТС Україна. Але угода в кінці минулого року зірвалася: АМКУ довго не погоджував її, і покупець відкликав заявку.

LycaMobile (Великобританія) - це повноцінний віртуальний оператор з усіма необхідними IT-системами для надання телеком-послуг. Бізнес таких компаній полягає в тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру і продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів. Компанія працює в 22 країнах і обслуговує понад 15 млн абонентів.

Економічна правда

Читайте також