Фінансова допомога ЄС допоможе Україні відновити економічну стабільність
10:30 25.01.2022
296

Новий пакет макрофінансової допомоги в обсязі 1,2 мільярда євро, про можливість виділення якого оголосила сьогодні Європейська Комісія, допоможе Україні подолати негативні економічні наслідки, спричинені загрозою російської агресії, та поновити економічну стабільність країни, - про це сьогодні під час дискусії на форумі заявив Представник України при ЄС Посол Всеволод Ченцов.

"Ми дійсно вдячні за сьогоднішнє рішення європейської Комісії щодо виділення для України нового пакету макрофінансової допомоги в 1,2 мільярда євро. Це буде дуже корисним для стабілізації фінансової ситуації в Україні, дозволить нашому міністерству фінансів та іншим гравцям поновити запозичення на міжнародних ринках. Для нас є дуже важливим стабілізувати економіку, зупинити відтік інвестицій та повернутися до бізнесу як завжди", - зауважив український дипломат.

Він наголосив: те, що вже зараз робить Росія, - це вже є порушенням Хартії ООН, загроза використання сили з боку РФ, навіть без подальшої агресії, має бути розглянута на рівні Ради Безпеки ООН. 

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також