Реєстрація податкових накладних від сьогодні відновиться
09:30 27.05.2022
259

Реєстрація податкових накладних, перервана на початку війни, відновлюється сьогодні повідомив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Друзі, відкриваємо реєстрацію податкових накладних. Система працюватиме у довоєнному режимі із застереженнями, зазначеними прямо в законі. Настійно прошу конвертаторів, окремих податківців та інших професійних ухилістів не розраховувати на те, що в умовах війни схемний податковий кредит пройде непоміченим", – написав він у телеграм у четвер увечері.

За його словами, Держподаткова служба на будь-які подібні спроби реагуватиме жорстко, "за законами воєнного часу з усіма наслідками".

Гетьманців також звернувся до бізнесу з проханням негайно інформувати його про будь-які перекоси на місцях з боку податкової, якщо такі будуть мати місце.

"У податкової абсолютно однозначне чітке завдання — забезпечити реєстрацію податкових накладних у повній відповідності до закону та вимоги білого бізнесу", – заявив голова комітету.

Як повідомлялося, Верховна Рада 12 травня ухвалила закон (проєкт №7360), який зокрема повністю відновлює роботу Системи електронного адміністрування (СЕА) ПДВ. Реєстрацію податкових накладних, згідно з ним, за лютий-травень 2022 року передбачено до 15 липня цього року.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також