Для участі у проєкті «Вінниця Біжить» зареєструвалось 900 охочих
09:30 18.08.2021
267

22 серпня у Вінниці відбудеться традиційний  напівмарафон «Вінниця біжить». Загалом 900 людей з усієї України долучаться до забігу. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Серед учасників не тільки  професійні спортсмени, а й всі охочі, незалежно від віку та фізичної підготовки. Грошові призи отримають ті, хто переможе на різних дистанціях. На кожного десятого учасника чекає подарунок. А серед найменших спортсменів розіграють велосипед. 

Цієї неділі центральними вулицями міста пройде наймасовіший забіг. Старт – о 8:00 від  головного входу  Центрального міського парку ім. М.Леонтовича. Учасники мають пробігти вулицями міста  і фінішувати там, де й був старт.

«Це уже третій напівмарафон у Вінниці. Це спортивне дійство, яке показує, що спорт єднає. Все організовано на високому професійному рівні», - розповів голова комітету по фізичній культурі і спорту Сергій Краєвський.

Забіги пройдуть на трьох дистанціях: 4,2 км – для всіх охочих. Старт о 10:30. Наступна дистанція у 10 км – для людей, віком від 16 років. Обираючи цю дистанцію, учасники мають принести оригінал паспорта. Старт о 08:00. А також 21,095 км – дистанція для професійних спортсменів і тих хто впевнений, що подолає   ці кілометри.  Вік учасників від 18 років. Для всіх учасників обов'язкова попередня реєстрація.

«Минулий рік ми пропустили через пандемію COVID-19. Цьогоріч, дуже уважно спостерігали за ситуацією із захворюваністю. В травні зрозуміли, що маємо усі шанси на влаштування напівмарафону. Він пройде  за спеціальним регламентом і з дотриманням усіх рекомендацій головного державного санітарного лікаря. Це важливий захід, адже ми маємо показати, що займатись  спортом необхідно навіть у часи пандемії. Для усіх учасників  підготували захисні маски, під час реєстрації вони мають їх одягнути. Після старту - знімуть, адже бігти в масці не можна. Братимуть участь у забігу лише ті, хто попередньо зареєструвались,  а це 900 людей», - відзначив керівник медіа-груп «RIA» Олег Горобець.

Видача стартових номерів відбудеться 21 серпня в шаховому клубі Центрального парку культури і відпочинку з 09:00 по 18:00. Перед забігом усі спортсмени отримають номери з електронними чіпами, для цього  потрібно буде пред'явити оригінал паспорту, медичну довідку чи страховку.

Понад 100 учасників АТО/ООС долучаться до напівмарафону «Вінниця біжить».  Для них участь безкоштовна.

350 учасників планують подолати найдовшу дистанцію -  21,095 км. Кожен хто добіжить до фінішу отримає ексклюзивну пам'ятну медаль. 

Під час заходу організатори та учасники дотримуватимуться усіх протиепідемічних рекомендацій.  Вони пройдуть температурний скринінг.   На спеціальних локаціях чергуватимуть медики.  

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також