Для соціальних робітників Вінницької міської територіальної громади придбали велосипеди
15:02 19.08.2021
274

Шість велосипедів купили для соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування, які працюють на приєднаних до Вінниці територіях. Відтепер вони будуть швидко добиратися до своїх підопічних, а це люди похилого віку та з інвалідністю. Гроші на  купівлю двоколісних виділили з бюджету громади.

Працівники Територіального центру соціального обслуговування, які обслуговують жителів Великої Вінниці, мають 87 підопічних(на приєднаних до Вінниці територіях). Усі вони  проживають у різних куточках громади – у Малих Крушлинцях, Великих Крушлинцях, Вінницьких Хуторах, Гавришівці, Стадниці, Писарівці, Десні  та Щітках. Соціальним робітникам доводиться долати десятки кілометрів від одного підопічного до іншого, адже послуги надаються за місцем проживання. А тому такий вид транспорту, як велосипед, дозволить економити час на дорогу до людей, які на них чекають. 

«Тепер, коли у соціальних робітників є велосипеди, вони будуть більш мобільні, а свій робочий час використовуватимуть ефективніше. Працівникам не доведеться нести в руках необхідні товари для підопічних.  Сподіваємось, що велосипеди допоможуть дещо покращити якість послуг: адже соцпрацівники зможуть швидше добиратися до людей, та і доставка ліків, продуктів,  промислових товарів для підопічних тепер відбуватиметься набагато швидше», - каже директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова. 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також