Де вінничанам здобути сучасні та корисні навички безкоштовно?
14:05 15.09.2021
257

20-24 вересня у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться неділя тренінгів від відомих лекторів – BEST Training Week 2021 від BEST Vinnytsia, завданнями якого є отримання нової інформації та можливість відразу використати її на практиці, здобуваючи нові навички.

BEST (Board of European Students of Technology) – це європейська студентська організація, яка об'єднує 33 країни та 92 університети. Основна діяльність - надання якісної додаткової освіти, створення платформи для спілкування студентів, компаній та університетів, а також спрощення комунікації між студентами різних країн Європи.

BEST Training Week – це освітньо-тренінгова подія, яка надає можливість випробувати сучасний стиль навчання, що спирається на досвід людини. Це тижневий проект, який передбачає тренінги від відомих, успішних та цікавих людей.

На BEST Training Week будуть присутні 10 лекторів, у кожного з яких є досвід, знання та бажання поділитися ними з аудиторією. Тиждень тренінгів поділений на лекції про Soft skills та Hard skills. Кожне заняття триватиме 1 годину.

Тренінги будуть проходити у Вінницькому національному технічному університеті в аудиторії ГУК 201.

Щоб зареєструватися на BEST Training Week потрібно перейти за посиланням http://surl.li/afqar та заповнити форму реєстрації. Розклад тренінгів можна знайти у формі реєстрації.

Автор: Владислава Соломко
Читайте також